MiP Data & Forensic jest pionierem polskiego rynku data recovery. Już kilkanaście lat temu, wraz z wejściem komputerów do powszechnego użytku, firma dostrzegła potencjał związany z problemem utraty danych zapisywanych na elektronicznych nośnikach informacji. Dziś świadczy usługi odzyskiwania oraz kasowania danych z dysków twardych HDD, dysków SSD, macierzy RAID w różnych konfiguracjach, telefonów, smartfonów i urządzeń mobilnych, pendrive, kart pamięci i innych nośników wyposażonych w pamięci typu flash.

Siedziba główna firmy wraz z laboratoriami i biurem obsługi klienta mieści się w dogodnej, zarówno dla klientów jaki i pracowników lokalizacji stolicy Polski – Warszawie. Jednakże w trosce o komfort naszych Klientów zbudowaliśmy na terenie całego kraju sieć partnerską, przy udziale której mogą przekazywać nośniki w celu odzyskania danych w dogodnej dla siebie lokalizacji. W chwili obecnej posiadamy ponad 80 punktów przyjęć na terenie całej Polski.

MiP Data & Forensic jako godny zaufania partner w procesie przywracania dostępu do utraconych danych

Zadowolenie naszych klientów z współpracy z naszą firmą ma dla nas ogromne znaczenie. Dlatego kładziemy szczególny nacisk na kwestie bezpieczeństwa danych oraz nieustanne podnoszenie poziomu obsługi klienta. To właśnie zaufanie jakim Klienci obdarzają naszą firmę stanowi nieocenioną wartość i utwierdza w przekonaniu, że nasza praca ma sens. Każdego roku realizujemy tysiące zleceń, a wyniki i skuteczność naszych prac wpływają w wielu przypadkach na dalsze losy naszych klientów. Bo czy można wyobrazić sobie dalsze funkcjonowania firmy, czy instytucji bez strategicznych dla niej danych? Wyrazem zadowolenia naszych Klientów są udzielone przez nich referencje.