Coraz więcej urządzeń wyposażonych jest w nośniki elektroniczne – dyski oraz karty pamięci. Wiele z nich ma również własną pamięć wewnętrzną, na której przechowywane są dane zapisywane w urządzeniu.

Jeśli Twojego urządzenia nie ma na naszej liście – zgłoś się do naszego konsultanta.

Dysk z kartą Flash

Jesteśmy po to, by Ci pomóc

Utraciłeś dane, a może ktoś wykradł Twoje poufne informacje? Teraz już tylko krok dzieli Cię od rozwiązania problemu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu przeprowadzenia konsultacji. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz zaproponują najwygodniejszą formę dostarczenia nośnika do naszej firmy.

Jeżeli zależy Ci na czasie możesz wypełnić formularz zgłoszenia online, oddzwonimy
niezwłocznie.

663 690 690 Zadaj pytanie Wypełnij zgłoszenie

Odzyskiwanie danych z nośników elektronicznych

W związku z rozwojem technologicznym, nieustannie przybywa urządzeń, w pamięci których przechowywane są informacje elektroniczne. Wiele z nich to sprzęty powszechnego użytku, jak np. dyktafony, rejestratory obsługujące system monitoringu, nagrywarki, czy kamery video. Własną pamięć posiadają także bardziej zaawansowane urządzenia, jak np. drony, które wykorzystywane są obecnie zarówno do celów prywatnych, jak również do działań specjalistycznych, w tym w wojskowości, do różnego rodzaju badań, penetracji trudno dostępnych miejsc. Także współczesne samochody wyposażane są w pamięć, na której zapisywane są chociażby aplikacje sterujące pojazdem, czy mapy używane przez nawigację. W związku z tym branża odzyskiwania danych musi się nieustannie rozwijać, by spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagającego rynku. Odzyskiwanie danych z nośników elektronicznych obejmuje dziś bowiem nie tylko tradycyjne dyski twarde, ale również szereg urządzeń, których właściciele często nawet nie zdają sobie sprawy, że wyposażone są w elektroniczne nośniki danych.