Pamięć flash wykorzystywana jest głównie w urządzeniach mobilnych o niewielkich gabarytach. Jej budowa oparta jest o płytę główną, na której znajduje się zwykle kość pamięci oraz procesor ją obsługujący.

W takich sytuacjach profesjonalne odzyskiwanie plików może być jedynym ratunkiem by odzyskać te dane. Skontaktuj się z nami pod nr 530-690-690 lub wypełnij formularz zgłoszenia online.

Dysk z kartą Flash

Jesteśmy po to, by Ci pomóc

Utraciłeś dane, a może ktoś wykradł Twoje poufne informacje? Teraz już tylko krok dzieli Cię od rozwiązania problemu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu przeprowadzenia konsultacji. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz zaproponują najwygodniejszą formę dostarczenia nośnika do naszej firmy.

Jeżeli zależy Ci na czasie możesz wypełnić formularz zgłoszenia online, oddzwonimy
niezwłocznie.

663 690 690 Zadaj pytanie Wypełnij zgłoszenie

W uwagi na dużą popularność różnych typów pamięci flash oraz wszechstronność ich zastosowania awarie kości pamięci stanowią dużą część przypadków kierowanych do laboratorium MiP Data & Forensic.

Do najczęstszych przyczyn braku dostępu do danych zapisanych na nośnikach flash zaliczane są błędy użytkowników w postaci usunięcia danych, bądź sformatowania nośnika oraz fizyczne usterki urządzeń. Te ostatnie związane są zwykle z awarią płyty głównej urządzenia, co wymusza użycie metody CHIP OFF, jako skutecznego sposobu na wyczytywanie danych bezpośrednio z kości pamięci.

Choć na nośnikach flash można zapisać wszelkiego rodzaju dane, to z racji przeznaczenia urządzeń w których pracują, z nośników flash najczęściej odzyskiwane są dokumenty pakietu office oraz pliki multimedialne – fotografie pliki i filmy.