Maszyny wirtualne są coraz częściej wykorzystywane na fizycznych serwerach, do stworzenia środowiska pracy dla wybranych aplikacji. Odzyskiwanie danych z maszyn wirtualnych. W zależności od ustawień, na jednym serwerze fizycznym może być  skonfigurowanych nawet kilkanaście, czy kilkadziesiąt takich tworów.

Odzyskiwanie danych z maszyn wirtualnych to bardziej zaawansowana forma odzyskiwania danych z macierzy, wymaga bowiem posiadania rozległej wiedzy i doświadczenia z zakresu budowy i konfiguracji struktur logicznych na serwerach.  

MiP Data & Forensic posiada kilkunastoletnie doświadczenie w odzyskiwaniu danych z maszyn wirtualnych.

Więcej o dyskach dowiesz się na stronie odzyskiwanie danych z dysku Jeśli jesteś gotowy skorzystać z naszych usług wypełnij zgłoszenie online

Dysk z kartą Flash

Jesteśmy po to, by Ci pomóc

Utraciłeś dane, a może ktoś wykradł Twoje poufne informacje? Teraz już tylko krok dzieli Cię od rozwiązania problemu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu przeprowadzenia konsultacji. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz zaproponują najwygodniejszą formę dostarczenia nośnika do naszej firmy.

Jeżeli zależy Ci na czasie możesz wypełnić formularz zgłoszenia online, oddzwonimy
niezwłocznie.

663 690 690 Zadaj pytanie Wypełnij zgłoszenie

Odzyskiwanie danych z maszyn wirtualnych

Odzyskiwanie danych z maszyn wirtualnych to niezwykle złożony proces. Poziom trudności jest tu wprost proporcjonalny do ilości utworzonych maszyn, rodzaju środowiska w którym pracują oraz przyjętego typu konfiguracji.

Proces bywa szczególnie złożony, jeśli brak dostępu do danych zapisanych w maszynach wirtualnych spowodowany jest fizycznym uszkodzeniem dysku, bądź wręcz kilku dysków tworzących macierz.

W takich sytuacjach w pierwszej kolejności konieczne jest odzyskanie danych z poszczególnych nośników, następnie odbudowanie struktury macierzy raid, a dopiero w dalszej kolejności odbudowa maszyn wirtualnych.