Dyski twarde, to nośniki najczęściej instalowane w komputerach stacjonarnych i laptopach. Z racji swej budowy, opartej na układzie mechanicznym, stosunkowo często ulegają awariom fizycznym, zarówno zawinionym, jak również niezawinionym przez użytkowników. Odzyskiwanie danych z dysku twardego pozwala na przywrócenie utraconego dostępu do tych danych.

W przypadku wystąpienia awarii dysku prosimy o kontakt pod nr 530-690-690 lub wypełnij formularz online.

Odzyskiwanie danych z każdego rodzaju dysku

Odzyskujemy dane ze wszystkich modeli i marek dysków twardych.

Odzyskiwanie danych niezależnie od przyczyny ich utraty

Przywracamy dostęp do danych niezależnie od tego, czy utrata danych wynika z awarii nośnika, czy powstała na skutek błędu użytkownika. 

Dysk z kartą Flash

Jesteśmy po to, by Ci pomóc

Utraciłeś dane, a może ktoś wykradł Twoje poufne informacje? Teraz już tylko krok dzieli Cię od rozwiązania problemu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu przeprowadzenia konsultacji. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz zaproponują najwygodniejszą formę dostarczenia nośnika do naszej firmy.

Jeżeli zależy Ci na czasie możesz wypełnić formularz zgłoszenia online, oddzwonimy
niezwłocznie.

663 690 690 Zadaj pytanie Wypełnij zgłoszenie

Utraciłeś dane z dysku – nie podejmuj samodzielnych prób ich odzyskania

Wszelkie samodzielne działania mogą utrudnić, bądź wręcz uniemożliwić odzyskanie danych w laboratorium. Aby uniknąć nieodwracalnych błędów przeczytaj nasz poradnik w którym wyjaśniamy co należy zrobić żeby zminimalizować ryzyko bezpowrotnej utraty danych.

Poradnik

Odzyskiwanie danych z dysku to najpopularniejsza usługa na rynku data recovery. Wynika to przede wszystkim z faktu, że dyski HDD, pomimo rosnącej popularności dysków SSD, nadal mają wielu zwolenników. Przede wszystkim są dużo tańsze od dysków SSD, mają o wiele większe pojemności, są wydajne. Jednakże z uwagi na ich budowę opartą o układ mechaniczny, o wiele łatwiej o awarię tradycyjnego dysku HDD. Odzyskiwanie danych z dysku jest zatem złożoną operacją, która polega m.in. na wykorzystaniu sprawnych elementów z dysków donorów, czyli dawców podzespołów. W celu odzyskania danych z dysku konieczna jest także odbudowa struktury logicznej danych na nośniku, tak by odzyskane dane były użyteczne dla ich właściciela.

By odzyskiwanie danych z dysku było skuteczne musi zostać zrealizowane w specjalistycznym laboratorium, przy zachowaniu profesjonalnych standardów i wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Należy również wiedzieć, iż samodzielne odzyskiwanie danych z dysku, przez osoby nie posiadające odpowiedniego doświadczenia, wiedzy, narzędzi, a przede wszystkich warunków pozwalających na bezpieczną pracę z nośnikiem może zakończyć się pogorszeniem jego stanu i uniemożliwić odzyskanie danych z dysku nawet specjalistom.